2399 3199
Ušetríte až -25%
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom

Obľubujete batohy, pretože sú prírodné a kvalitné? Očakávate, že ten váš bude aj praktický a trendy? Tento moderný a ručne robený dámsky ruksak zo sušenej slamy Kbas bude pre vás tou správnou voľbou. Je tyrkysovej farby so sťahovacím uzatváraním. Štýlový batoh absolútne spĺňa filozofiu výrobcu batohov Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť.

Rozmery batohu sú zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má tento hand made batoh dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Batohy
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:18*18*34 cm
Material:Corn straw
Colour:turquoise

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...