4499 7399
Ušetríte až -39%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB327601T

Trendový ruksak sa dnes nosí! Tento moderný a ručne robený dámsky batoh zo syntetickej rafie bude pre vás tou správnou voľbou. Okrový batoh má na sebe aplikáciu v podobe drobných strapcov a okrem toho, že budete mať voľné ruky, čo je nesmierne praktické, batoh na chrbte je jednoducho cool.

Štýlový batoh absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Batoh nie je len praktický, ale šetrí aj vašu chrbticu a vďaka nemu bude váha rovnomerne rozložená po celom tele. Zapínanie na zaťahovanie uchová vaše veci vnútri.

Rozmery praktického batohu 24*15*34 cm zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má tento hand made batoh dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Batohy
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:24*15*34 cm
Material:Sinthetic Raphia
loader  Načítavam podobné produkty...