To najlepšie z parížskych ulíc

  Kategórie: Inšpirácia, Móda a trendy,
23. Mar'18

Parížsky týždeň módy už uzavrel svoje brány, no počas tých niekoľkých dní priniesol množstvo inšpirácie nielen z prehliadkového móla, ale aj z ulíc. Máme pre vás malú ochutnávku toho, čo ste mohli vidieť v uliciach Paríža a určite sa bolo na čo pozerať.

Niekedy je veľmi tenká hranica medzi tým, čo je štýlové a tým, čo je už nevkusné. Na týždňoch módy si však môžete dovoliť čokoľvek, a aj tak budete patriť medzi ikony módneho sveta. Inšpirujte sa tým najlepším z parížskych ulíc a vyrazte vo veľkom štýle aj do tých našich.

Inspo no. 1

Inspo april

Milujete čiernu? Skúste ju v jari a v lete niečím osviežiť, napríklad aj oversize sakom v tehlovej farbe, ktoré s čiernou vytvára príjemný kontrast a nebije do očí tak, ako napríklad s výraznou oranžovou. Nemusíte sa čiernej vzdávať a zároveň do svojho šatníka prinesiete niečo nové. Uvidíte, že ak nosíte čiernu 24/7, okolie si zmenu okamžite všimne a ocení to.

Čierna kabelka

Inspo no. 2

Inspo april 2 1

Parížsky fashion week priniesol naozaj všehochuť. Minimalizmus nie je nič pre vás, no na druhej strane nedáte dopustiť na doplnky? Nevzdávajte sa ich a nebojte sa kombinovať ich podľa vlastnej fantázie. Každá správna Francúzka má baretku, ktorá ju zachráni počas bad hair day a veľké okuliare, ktoré zloží až po prvej rannej kávičke.

Béžová s prešívaním

Inspo no. 3

Inspo april 4

Ulice v Paríži počas fashion weeku hrali farbami, kam ste sa len pozreli. Výrazné farebné outfity sa prelínali s jednofarebnými, tmavými aj svetlými. O farbe roka ultra violet sme už niečo napísali a počas fashion weeku mal každý príležitosť pozrieť si ju “v akcii”. Odvážne módne znalkyne ukázali, že s dá skombinovať aj s inými výraznými farbami.

Modrá patchwork

Inspo no. 4

Inspo april 3

Ostaneme pri modrej, tentokrát však v hlavnej úlohe. Skombinujte ju tón v tóne od svetlej až po tmavomodrú, pričom najtmavším prvkom bude kabelka. Tá môže byť pokojne aj čierna. Outfit do dokonalosti dotiahnete tým, že tmavý bude aj make-up, najlepšie pery, ktoré okamžite upútajú okolie.

Čierna vybíjaná

Inspo no. 5

Inspo april 6

Na fashion weeku sa objavili aj na prvý pohľad šokujúce outfity, napríklad aj tento metalický od hlavy až po päty. Aj vďaka nemu vieme, že metalické odtiene v móde ešte nejaký ten čas pobudnú. Metalická kabelka a doplnky budú v tomto prípade ako čerešnička na torte. Máte odvahu aj na takúto kombináciu?

Listová metalická

Ulice hlavného mesta Francúzska sa na pár dní premenili na umeleckú galériu, pričom každý bol umeleckým dielom. Outfit hodný týždňa módy pritom nemusí vybieliť váš účet, treba len vedieť, kde hľadať.