5199 8899
Ušetríte až -41%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB340603

Chceli by ste väčšiu kabelku, ktorá by bola mierne extravagantná? Táto ručne robená kabelka zaručene nevyzerá ako všetky ostatné! Elegantnú kabelku metalickej farby si nebudete vedieť vynachváliť. Keďže je nepremokavá, je veľmi praktická. Štýlová kabelka z nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas.

Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Dvojfarebná kabelka odráža rôzne metalické odtiene a má dve krátke rúčky na uchopenie a tiež jedno dlhé, odopínateľné ramienko. Len vy si vyberte, ako ju budete nosiť!

Rozmery elegantnej kabelky 36*18*25 cm zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z nepremokavého materiálu dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Elegantné kabelky
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:36*18*25 cm
Material:PU

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...