1499 1999
Ušetríte až -25%
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom

Ak pre svoju krásavicu hľadáte kabelku, ktorú môže nosiť k šatám, džínsom ale aj k teplákom či k plavkám, spoločnosť Kbas ju navrhla. Detská slamená kabelka v neutrálnej prírodnej farbe pekne doplní akékoľvek oblečenie. Dievčenská kabelka zo slamy je ručne pletená, čo zdôrazňuje jej hodnotu.  Táto slamená kabelka s pevnými koženými rúčkami je vystlaná odolnou bavlnenou podšívkou, ktorá zabezpečí dlhšiu životnosť detskej slamenej kabelky.

Dievčenská kabelka disponuje koženými rúčkami, ktoré majú dlhú životnosť, a tak sa nemusíte obávať, že sa po niekoľkých použitiach rozpadnú. Prírodná natur farba tejto slamenej kabelky dokonale doplní zovňajšok vášho dievčatka. Aj keď je detská slamená kabelka určená pre malé slečny, až taká malá nie je, vďaka svojim rozmerom 24x9x17 cm ukryje veľa dievčenských tajomstiev.

Spoločnosť Kbas zhotovuje svoje produkty od roku 1969, teda už 45 rokov navrhuje kabelky, tašky a košíky pre malé i veľké dámy. Vďaka špičkovej európskej kvalite, má aj táto detská kabelka zo slamy dlhú životnosť, odolá bežným poveternostným podmienkam, udrží si stabilný tvar a bude malej slečne robiť radosť až kým z nej „nevyrastie“.

 

 

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Elegantné kabelky
Pohlavie:Unisex
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:24x9x17 cm
Material:Straw

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...