3499 6099
Ušetríte až -42%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB328621GR

Táto kabelka je úplne svetová! Je nielen moderná, ale aj ručne robená. Kabelku bordovej farby si nebudete vedieť vynachváliť. Keďže je nepremokavá, je veľmi praktická. Štýlová kabelka cez rameno z nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť.

dlhé retiazkové ramienko, ktoré si môžete prevesiť cez rameno a ísť na párty. Rozmery kabelky cez rameno 32*12*27 cm sú zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka zo syntetickej kože dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Listové kabelky
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:32*12*27 cm
Material:PU

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...