2099 3499
Ušetríte až -40%
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom

Chystáte sa k vode či v lete do mesta a potrebujete tašku, do ktorej sa vám zmestí veľa vecí a zároveň bude aj štýlová? Táto moderná a ručne robená dámska plátená taška Kbas bude pre vás tou správnou voľbou.

Čierno-bielu plátenú tašku s geometrickým vzorom vám bude každý závidieť. Štýlová taška z plátna absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Dĺžka ramienok je vhodná do ruky alebo na zavesenie na rameno.

Rozmery plátenej tašky zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto handmade kabelka z plátna dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Plátené tašky
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:33*20*40 cm
Material:Canvas

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...