3099 4099
Ušetríte až -24%
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom

Idete si užiť slnko a vodu na pláž, a preto potrebujete tašku, do ktorej sa vám zmestí veľa vecí, a bude pekná a štýlová zároveň? Táto moderná a ručne robená dámska taška zo syntetickej rafie bude pre vás tou správnou voľbou. Taška má univerzálny tvar a je oranžovej farby. Vďaka uzatváraniu na zips budú vaše cennosti chránené.

Štýlová plážová taška zo syntetickej rafie absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Dĺžka čiernych rúčok je vhodná na uchopenie do rúk alebo prevesenie cez rameno. Sú veľmi kvalitné, pretože sú kožené.

Rozmery tašky zo syntetickej rafie 50x16x33 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made taška zo syntetickej rafie dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Plážové tašky
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:50*16*33 cm
Material:Sinthetic Raphia

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...