2099 2799
Ušetríte až -25%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB184605BE

Idete si užiť slnko a vodu na pláž, a preto potrebujete tašku, do ktorej sa vám zmestí veľa vecí, a bude pekná a štýlová zároveň? Táto moderná a ručne robená dámska nylonová taška bude pre vás tou správnou voľbou. Jej veľkosť a vzor sú absolútne dokonalé! Zmestí sa vám do nej všetko a kvetinová potlač je na plážovej taške veľmi vkusná.

Keďže je nepremokavá, môžete ju využiť aj počas letných búrok. Štýlová béžová plážová taška z nylonu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Dĺžka bielych ramienok je vhodná na prevesenie cez rameno.

Rozmery nylonovej tašky 55x22x38 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made taška z nylonu dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Plážové tašky
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:55*22*38 cm
Material:PVC

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...