7499 9899
Ušetríte až -24%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB165618

Idete si užiť slnko a vodu na pláž, a preto potrebujete tašku, do ktorej sa vám zmestí veľa vecí, a bude pekná a štýlová zároveň? Takú, do ktorej uskladníte aj chutné jedlo, ak by ste sa rozhodli pre malý piknik? Táto moderná a ručne robená dámska taška zo syntetickej rafie bude pre vás tou správnou voľbou. Jej veľkosť a vzor sú absolútne dokonalé!

Mať ombré na taške je módna vychytávka, ktorú môžete mať v podobe fialového ombré. Jej veľkosť je XL, takže do nej zabalíte naozaj všetko a na pláži vám nič chýbať nebude. Štýlová plážová XL taška na uskladňovanie zo syntetickej rafie absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť.

Po bokoch tašky sa nachádzajú krátke rúčky - dve biele laná. Rozmery tašky na uskladnenie zo syntetickej rafie 45x40x45 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made taška zo syntetickej rafie dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Plážové tašky
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:45*40*45 cm
Material:Sinthetic Raphia

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...