Módne ikony súčasnosti: Emma Watson

  Categories: Inšpirácia, Móda a trendy,
07. sep'20

Ovplyvnila štýl mnohých dievčat a mladých žien a hoci jej skutočné meno nie je Hermiona, nálepky najlepšej priateľky Harryho Pottera sa zrejme nikdy nezbaví. Tridsaťročná Emma Watson bojuje za práva žien a svoj jasný postoj dáva najavo aj prostredníctvom módy. Očarí jej vycibrený štýl aj vás?

V priebehu rokov sa jej štýl vyšperkoval a v posledných rokoch si módni znalci určite všimli, že Emmin štýl sa ustálil. Rodáčka z Paríža vie, v čom vyzerá naozaj dobre, čo jej v prípade potreby dodá na vážnosti či sebavedomí. Fanúšikov táto mladá feministka nikdy nezabudne potešiť zaujímavým detailom, ktorý z na prvý pohľad obyčajného outfitu vyčaruje jedinečný look. Presvedčte sa sami.

Britská elegancia s francúzskym šarmom

Emma má nielen britské, ale aj francúzske korene, čo sa prejavilo na jej výchove, no takisto sa to odzrkadlilo v jej štýle. Ak si to situácia vyžaduje (Emma sa zúčastňuje mnohých konferencií a debát o právach a rovnoprávnosti žien, ale poskytuje takisto rozhovory týkajúce sa jej hereckých úloh), nebojí sa ukázať svetu svoju elegantnú, možno trochu konzervatívnejšiu stránku.

Celkom často ju na verejnosti môžeme vidieť v rôznych nohavicových kostýmoch alebo v kombinácii elegantných nohavíc a blúzky. Ako sme však spomínali, Emma si potrpí na detaily, ktoré aj z toho najobyčajnejšieho kostýmu spravia módne dielo. Široké rukávy s otvormi na lakťoch a ramenách, množstvo ramienok a nezvyčajné strihy jej padnú ako uliate a Emma to veľmi dobre vie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson (@emmawatson),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ???? ?????? (@emawatson.fan),

Tričko s názorom

Kto by to bol povedal, že z bifľošky Hermiony raz bude rebelka Emma? To, ako veľmi herečke záleží na nastolení spravodlivosti vo svete, je viditeľné aj z jej tričiek, ktoré nosí počas bežných dní. Emma zrejme miluje jednoduchosť, pretože jej “smrteľnícke” outfity sú zväčša čierno-biele, no nikdy nie nudné. Nedostatok farieb kompenzuje práve zaujímavým tričkom s nápisom, ktorým dáva najavo svoj postoj a okoloidúci okamžite vedia, že s Emmou si neradno zahrávať.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson (@emmawatson),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson (@emmawatson),

Žena ako každá iná

Aj herečky potrebujú nakupovať, prechádzať sa nerušene po meste alebo zájsť s priateľmi do reštaurácie. Ani Emma nie je výnimkou, vďaka čomu sa môžu jej verní fanúšikovia inšpirovať jej každodenným štýlom. Ten je uvoľnený, pohodlný a opäť basic, teda poskladaný z jednoduchých kúskov. Ak chcete docieliť podobný look ako Emma, postačia vám pohodlné džínsy, oversized košeľa, tenisky či mokasíny a väčšia kabelka typu shopper bag.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson (@emmawatsun),

Hviezda premiér

Ako to už vo filmovom svete býva, povolanie herečky sa nezaobíde bez tlačoviek, premiér, červeného koberca a slávnostných rób. Aj tieto situácie Emma zvláda na jednotku a pri predstavovaní nových filmov predvádza jedinečné outfity. Rok 2020 je síce kvôli pandémii koronavírusu na podobné akcie chudobný, no po minulé roky bola táto mladá britská herečka jednoznačne hviezdou premiér. Zdá sa, že na to, aby vyzerala vždy dokonale upravená, vôbec nepotrebuje čarodejnícky prútik.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson best styles (@emma_watson_styles_),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson fan page? (@emmawatsonisbeautiful),

Emma Watson je mladá, inšpiratívna a niet pochýb o tom, že v nasledujúcich rokoch ešte ovplyvní množstvo žien. A to nielen v móde, ale aj v názoroch.