3499 5999
Ušetríte až -41%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB328619N

Trendový ruksak sa dnes nosí! Tento moderný a ručne robený dámsky batoh Kbas z eko kože bude pre vás tou správnou voľbou. Čierny batoh je kvalitne prešívaný a okrem toho, že budete mať voľné ruky, čo je nesmierne praktické, batoh na chrbte je jednoducho in.

Štýlový batoh absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Rozmery praktického batohu sú zárukou dostatočného priestoruna všetko, čo si potrebujete vziať so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má tento handmade batoh dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Batohy
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:34*12*34 cm
Material:PU
Colour:black

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...