Prečo nakupovať na Kabelkymoda.sk

Internetový obchod Kabelkymoda.sk ponúka na svojich stránkach množstvo kvalitných dizajnových kabeliek. Nie je to však jediný dôvod, ktorý nás robí jednotkou pre všetky štýlové ženy.

Kvalita produktov

V našom internetovom obchode nájdete kabelky španielskej módnej značky Kbas, ktorá je na trhu viac ako 40 rokov. Za tento čas rozšírila rodinná firma svoje portfólio o šaty, klobúky a opasky. Všetky produkty, ktoré predávame na Kabelkymoda.sk, sú vyrobené z kvalitných prírodných materiálov priamo v Európe podľa prísnych európskych štandardov.

Rýchle doručenie

Ak nám objednávku zašlete v pracovný deň do 15:00 hod., nasledujúci deň ju máte u seba doma. Ak ju pošlete neskôr alebo počas víkendu či sviatkov, balík vám doručíme nasledujúci pracovný deň. Spolupracujeme s kuriérskou spoločnosťou Geis SK. Svoju zásielku môžete sledovať na ich stránke. Viac informácii nájdete na stránke spôsob doručenia a platby.

E-shop overený zákazníkmi

Už ste si u nás objednali? Podeľte sa o svoju skúsenosť na Heureka.sk, na sieti Facebook na stránke Kabelky Kbas alebo na našom profile Instagram.

Ak chcete ešte viac dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre kabelku Kbas, prečítajte si náš blog.