3899 6799
Ušetríte až -42%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB222507

Elegancia a originalita - slová, ktoré vystihujú hadí úlovok, na ktorý sa pozeráte! Táto ručne robená kabelka zosobňuje inakosť. Elegantnú kabelku hnedej farby si nebudete vedieť vynachváliť. Keďže je nepremokavá, je veľmi praktická. Štýlová kabelka z nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas.

Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Hnedá kabelka má dve krátke rúčky na uchopenie do ruky a jedno dlhšie, odopínateľné ramienko. Zdobí ju hadí vzor, ktorý je veľmi jemný a decentný.

Rozmery elegantnej kabelky 40*15*26 cm zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z nepremokavého materiálu dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Elegantné kabelky
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:40*15*26 cm
Material:PU

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...