4699 7799
Ušetríte až -39%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB085645M

Očakávate od vašej kabelky, že bude praktická a zároveň aj elegantná? V tom prípade bude táto moderná a ručne robená dámska kabelka pre vás tou správnou voľbou. Do elegantnej kabelky hnedej farby si zmestíte všetky dôležité veci a zdobí ju aj krokodílí vzor. Keďže je nepremokavá, je veľmi praktická. Štýlová kabelka z nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas.

Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Kabelka má dve dlhšie ramienka hnedej farby, ktoré je možné uchopiť do rúk alebo prevesiť cez rameno. Rozmery kabelky zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z nepremokavého materiálu dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Elegantné kabelky
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Material:PVC

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...