3899 6799
Ušetríte až -42%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB328629G

Chceli by ste kabelku, ktorá je športovo-elegantná? Táto ručne robená kabelka je vhodná do spoločnosti, ale aj na bežné nosenie. Elegantnú kabelku modrej farby si nebudete vedieť vynachváliť. Keďže je nepremokavá, je veľmi praktická. Štýlová kabelka z nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas.

Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Kabelka má dve kratšie rúčky na uchopenie do rúk a tiež jedno dlhé, odopínateľné ramienko. Športový nádych jej dodáva aj číslica 69.

Rozmery elegantnej kabelky 31*10*22 cm zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z nepremokavého materiálu a syntetickej kože dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Elegantné kabelky
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:31*10*22 cm
Material:PU

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...