3199 4299
Ušetríte až -25%
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom

Hľadáte kabelku, ktorá sa výborne hodí k vašim šatám? Alebo si potrebujete len niekam odbehnúť, prehodiť kabelku cez rameno s kľúčmi, rúžom, peňaženkou a mobilom, no očakávate, že kabelka bude zároveň aj štýlová? Táto moderná a ručne robená dámska kabelka cez rameno bude pre vás tou správnou voľbou. Táto hnedá kabelka zo sušenej palmy nezvyčajný tvar, a preto pôsobí veľmi originálne.

Vďaka ozdobnému zapínaniu budú cennosti vo vašej kabelke chránené. Štýlová kabelka cez rameno zo sušenej palmy absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť.

Dĺžka čiernych ramienok je vhodná na uchopenie prevesenie cez rameno alebo cez kríž tela. Rozmery kabelky cez rameno 26x12x20 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka zo sušenej palmy dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Kabelky cez rameno
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:26*12*20 cm
Material:Palm

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...