4199 6999
Ušetríte až -40%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB338603G

Potrebujete elegantnú kabelku? Zároveň chcete, aby bola priestranná a praktická? Táto moderná a ručne robená dámska elegantná kabelka bude pre vás tou správnou voľbou. Tejto šedej kabelke z nylonu, ktorá je kvalitne prešívaná, určite neodoláte. Štýlová elegantná kabelka absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas.

Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Kabelka má dve čierne rúčky vhodné na uchopenie do ruky. Rozmery elegantnej kabelky 35*14*28 cm sú zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou.

Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Elegantné kabelky
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:35*14*28 cm
Material:Nylon

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...