3599 4599
Ušetríte až -21%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB156606

Táto moderná a ručne robená dámska kabelka cez rameno bude pre vás tou správnou voľbou. Elegantná sivá kabelka je veľmi netypická vďaka aztéckemu vzoru, ktorý ju zdobí. Vďaka jej tvaru a veľkosti sa do nej zmestí veľa vecí. Štýlová elegantná kabelka z plátna absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť.

Kabelka má dve hnedé rúčky, ktoré zabezpečujú komfortné nosenie. Rozmery elegantnej kabelky 43x20x32 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z plátna dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Elegantné kabelky
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:43*20*32 cm
Material:Canvas

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...