3699 5199
Ušetríte až -28%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB085621AZ

Očakávate od vašej kabelky, že bude praktická a zároveň aj elegantná? V tom prípade bude táto moderná a ručne robená dámska kabelka pre vás tou správnou voľbou. Elegantná kabelka modrej farby je dostatočne veľká a hodí sa na situácie, pri ktorých chcete vyzerať ako dáma. Keďže je nepremokavá, je veľmi praktická. Štýlová elegantná kabelka z nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas.

Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Kabelka má ozdobné lemovanie v podobe strieborných strapcov. Ramienka má dlhé a modré. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z nepremokavého materiálu dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Elegantné kabelky
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Material:PVC

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...