1699 2299
Ušetríte až -26%
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom

Rúže, malé zrkadielko, očné tiene, náušnice, prstene... prehrabujete sa v nich a uvažujete, kam to všetko dáte? Táto moderná, nežná a ručne robená dámska kozmetická taštička bude pre vás tou správnou voľbou. Kozmetická taštička na drobnosti má na sebe zelený kvetinový vzor a vďaka uzatváraniu na zips budú vaše cennosti vnútri chránené. Štýlová taštička na drobnosti z plátna absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas.

Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Rozmery taštičky 28x5x16 cm sú zárukou dostatočného priestoru na všetky drobnosti, ktoré si potrebujete uložiť na jedno miesto. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kozmetická taštička z plátna dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Kozmetické tašky
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:28*5*16 cm
Material:Canvas

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...