1899 2499
Ušetríte až -24%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB308605R

Idete si užiť slnko a vodu na pláž, a preto potrebujete tašku, do ktorej sa vám zmestí veľa vecí, a bude pekná a štýlová zároveň? Táto moderná a ručne robená dámska taška zo syntetickej rafie bude pre vás tou správnou voľbou. Taška má univerzálny tvar a striedajú sa na nej biele a červené pruhy. Štýlová plážová taška zo syntetickej rafie absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas.

Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Dĺžka hnedých rúčok je vhodná akurát na uchopenie do rúk a sú veľmi kvalitné, nakoľko sú kožené. Rozmery tašky zo syntetickej rafie 52x18x30 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made taška zo syntetickej rafie dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Plážové tašky
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:52*18*30 cm
Material:Sinthetic Raphia

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...