2799 4599
Ušetríte až -39%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB337607

Nedajte chladným dňom či nociam žiadnu šancu! Pončo je perfektný módny doplnok, ktorý zladíte úplne so všetkým. Stačí si ho cez seba prehodiť, zabaliť sa do neho a bude vám príjemne teplúčko. Tieto aspekty podčiarkujú jeho využiteľnosť a praktickosť. Ručne robené dámske pončo je čierne v kombinácii s aztéckym vzorom a na konci má aplikácie v podobe strapcov, ktoré sú teraz veľmi in.

Zahaľte sa do úžasného ponča, ktoré vyzerá veľmi trendy. Štýlové a moderné pončo zo syntetickej bavlny absolútne spĺňa filozofiu výrobcu Kbas. Všetky produkty poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť.

Vďaka bavlne je dámske pončo príjemné na dotyk, priedušné a má vysokú saciu schopnosť. Rozmery hnedého ponča sú univerzálne, takže vám padne ako uliate a máte istotu, že sa do neho zabalíte celá. Vďaka špičkovej európskej kvalite má toto hand made pončo z bavlny dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek a produktov na pláž robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Pončá
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:UNI
Material:Cotton

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...