5199 7699
Ušetríte až -32%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB305524

Hľadáte kabelku, ktorá vyzerá perfektne a zároveň bude praktická - do každého počasia? Táto moderná a ručne robená dámska kabelka cez rameno bude pre vás tou správnou voľbou. Dážď totiž tejto kabelke s hadím vzorom vôbec neprekáža. Vďaka uzatváraniu na zips budú vaše cennosti chránené.

Štýlová kabelka cez rameno z nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Dĺžka čierneho ramienka je vhodná na prevesenie cez rameno alebo cez kríž tela.

Rozmery kabelky cez rameno 36x14x24 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z nepremokavého materiálu dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Kabelky cez rameno
Pohlavie:Žena
Pôvod:Španielsko
Rozmery:36*14*24 cm
Materiál:PU - Nepremokavý materiál

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...