4899 7799
Ušetríte až -37%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Product code: KB325512AR

Potrebujete elegantnú kabelku, ktorá sa výborne hodí k vašim šatám? Zároveň chcete, aby bola priestranná a praktická? Táto moderná a ručne robená dámska elegantná kabelka bude pre vás tou správnou voľbou. Tejto pieskovej kabelke totiž dážď neuškodí. Zdobí ju jemný krokodílí vzor. Štýlová elegantná kabelka z nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas.

Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Kabelka má dve hnedé rúčky vhodné do ruky alebo na prevesenie cez rameno. Rozmery elegantnej kabelky 34x14x25 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou.

Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z nepremokavého materiálu dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Elegantné kabelky
Pre koho:Female
Origin:Španielsko
Size:34*14*25 cm
Material:PU

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...