3899 6299
Ušetríte až -38%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB328603AR

Hľadáte kabelku, ktorá vyzerá perfektne a zároveň bude praktická - do každého počasia? Táto moderná a ručne robená dámska kabelka cez rameno bude pre vás tou správnou voľbou. Dážď totiž tejto pieskovej kabelke vôbec neprekáža. Krokodílie aplikácie prinášajú závan extravagancie. Štýlová kabelka cez rameno z nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas.

Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Dĺžka pieskového ramienka je vhodná na prevesenie cez rameno. Rozmery kabelky cez rameno 27x7x18 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou.

Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z nepremokavého materiálu dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Kabelky cez rameno
Pohlavie:Žena
Pôvod:Španielsko
Rozmery:27*7*18 cm
Materiál:PU - Nepremokavý materiál

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...