4699 7799
Ušetríte až -39%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB339608GR

Očakávate od vašej kabelky, že bude praktická a zároveň aj elegantná? V tom prípade bude táto moderná a ručne robená dámska kabelka pre vás tou správnou voľbou. Do elegantnej kabelky bordovej farby si zmestíte všetky dôležité veci a vďaka jej tvaru, je ideálna aj pre úschovu dokumentov. Keďže je nepremokavá, je veľmi praktická.

Štýlová kabelka z nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Kabelka má jedno krátke ramienko na uchopenie do rúk a jedno dlhé ramienko, ktoré si môžete prevesiť cez kríž tela a je zároveň odopínateľné. 

Rozmery kabelky cez rameno 40*10*30 cm zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z nepremokavého materiálu dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Elegantné kabelky
Pohlavie:Žena
Pôvod:Španielsko
Rozmery:40*10*30 cm
Materiál:PU - Nepremokavý materiál

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...