5199 8499
Ušetríte až -38%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB340602AZ

Očakávate od vašej kabelky, že bude praktická a zároveň aj elegantná? V tom prípade bude táto moderná a ručne robená dámska kabelka pre vás tou správnou voľbou. Do elegantnej kabelky modrej farby zo syntetickej kože a nylonu si zmestíte všetky dôležité veci. Je kvalitne prešívaná a zdobia ju jemné, kamienkové aplikácie. Keďže je nepremokavá, je veľmi praktická

Štýlová kabelka z nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Kabelka má dve ramienka modrej farby, ktoré je možné uchopiť do rúk alebo prevesiť cez rameno.

Rozmery kabelky 45*20*30 cm zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z nepremokavého materiálu dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Elegantné kabelky
Pohlavie:Žena
Pôvod:Španielsko
Rozmery:45*20*30 cm
Materiál:PU - Nepremokavý materiál

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...