3399 6299
Ušetríte až -46%
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom

Hľadáte kabelku, ktorá vyzerá perfektne a zároveň bude praktická? Táto moderná a ručne robená dámska kabelka cez rameno bude pre vás tou správnou voľbou.

Štýlová kabelka cez rameno z plátna absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Dĺžka koženého ramienka je vhodná na prevesenie cez rameno alebo cez kríž tela.

Rozmery kabelky cez rameno 34x10x38 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z plátna dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Kategória Kabelky cez rameno
Pohlavie:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery produktu:34x10x38 cm
Material:Canvas

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...