2099 3399
Ušetríte až -38%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Product code: KB255602RS

Hľadáte kabelku, ktorá sa výborne hodí k vašim šatám? Alebo si potrebujete len niekam odbehnúť, prehodiť kabelku cez rameno s kľúčmi, rúžom, peňaženkou a mobilom, no očakávate, že kabelka bude zároveň aj štýlová? Táto moderná a ručne robená dámska kabelka cez rameno bude pre vás tou správnou voľbou. Trendy kabelka ružovej farby s geometrickými vzormi vyniká v šedivom dave kabeliek.

Vďaka zapínaniu na zips budú cennosti vo vašej kabelke chránené. Štýlová kabelka cez rameno zo syntetickej rafie absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Dĺžka hnedých ramienok je vhodná na prevesenie cez rameno alebo kríž tela.

Rozmery kabelky cez rameno 24x8x16 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka zo syntetickej rafie dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Kabelky cez rameno
Pre koho:Female
Origin:Španielsko
Size:24*8*16 cm
Material:Sinthetic Raphia

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...