1499 1999
Ušetríte až -25%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB147319-2

Táto menšia kabelka, ktorá je vybavená pútkom, aby sa dala nosiť na zápästí sa nazýva wristlet. Rafiová wristlet kabelka k nám prichádza z horúceho Španielska z produkcie značky Kbas. Náramková - wristlet kabelka z rafie je vyhotovená v peknej krémovej farbe, ktoré je veľmi neutrálna a farebne s ňou doladíte akékoľvek oblečenie. Rafiovú kabelku Kbas zdobia hnedé kožené prúžky, ktoré dekoruje vybíjanie v striebornej farbe. Wristlet kabelka z rafiovej slamymoderný imidž a je vhodná na diskotéky alebo neformálne večierky. Pútko, ktoré sa navlieka na zápästie, je tiež dekorované vybíjaním a je umiestnené na zipse kabelky.

Náramková kabelka je vyrobená z veľmi mladých palmových listov rodu Raphia známych ako rafiová slama. Kabelku v krémovom dizajne dekoruje vybíjanie. Rafiová kabelka je dostatočne priestranná, vďaka rozmerom - 30x3x19 cm v nej ukryje všetky veci dôležité na diskotéku či večierok. Vďaka neutrálnej farbe si ju môžete obliecť k šatám i džínsom.

Spoločnosť Kbas zhotovuje svoje produkty od roku 1969, takže tradícia ich výroby trvá už 45 rokov. Vďaka špičkovej európskej kvalite a precíznej ručnej práci, má táto wristlet kabelka z rafiovej slamy dlhú životnosť, odolá bežným poveternostným podmienkam, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Listové kabelky
Pohlavie:Unisex
Pôvod:Španielsko
Rozmery:30x3x19 cm
Materiál:Sušená slama/rafia

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...