2699 3499
Ušetríte až -22%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB255601TU

Obľubujete slamené tašky, pretože sú prírodné a kvalitné? Očakávate, že tá vaša bude aj praktická a trendy? Táto moderná a ručne robená dámska taška zo sušenej slamy bude pre vás tou správnou voľbou. Spodok tašky je prírodnej farby a je pletený. Po okrajoch je čierny lem a taška je tyrkysovej farby posiatej flitrami.

Štýlová slamená taška absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Čierne rúčky sú dostatočne dlhé na prevesenie cez rameno.

Rozmery tašky zo sušenej slamy 42x15x29 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made taška zo sušenej slamy dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Slamené tašky
Gender:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery:42*15*29 cm
Materiál:Sušená slama/rafia

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...