3099 3999
Ušetríte až -22%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB215612M

Obľubujete slamené tašky, pretože sú prírodné a kvalitné? Očakávate, že tá vaša bude aj praktická a trendy? Táto moderná a ručne robená dámska taška zo sušenej rafie a plátna bude pre vás tou správnou voľbou. Boky tašky hnedej farby a telo tašky má na sebe potlač zebry.

Štýlová slamená taška zo sušenej rafie a plátna absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Čierne rúčky sú vhodné na uchopenie do rúk, ale môžete si ich aj prevesiť cez rameno ako kabelku.

Rozmery tašky zo sušenej rafie a plátna zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made taška zo sušenej rafie a plátna dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Slamené tašky
Pohlavie:Žena
Pôvod:Španielsko
Rozmery:50*17*25 cm
Materiál:Sušená slama/rafia
Farba:brown

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...