3599 4799
Ušetríte až -25%
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom

Obľubujete slamené tašky, pretože sú prírodné a kvalitné? Očakávate, že tá vaša bude aj praktická a trendy? Táto moderná a ručne robená dámska taška zo syntetickej rafie bude pre vás tou správnou voľbou. Je veľmi priestranná a jej zovňajšok je dvojfarebný krémový.

Štýlová slamená taška zo syntetickej rafie absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Čierne rúčky sú dostatočne dlhé na prevesenie cez rameno. Sú veľmi kvalitné, pretože sú kožené.

Rozmery tašky zo syntetickej rafie 50x18x27 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made taška zo syntetickej rafie dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Slamené tašky
Pohlavie:Žena
Pôvod:Španielsko
Rozmery:50*18*27 cm
Materiál:Sušená slama/rafia

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...