1199 1699
Ušetríte až -29%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB064603

Klobúk je nesmierne potrebná vec, pretože slúži ako pokrývka hlavy, ktorá ju chráni pred ostrými slnečnými lúčmi. Tento štýlový moderný doplnok pre mužov i ženy dotvorí zvyšok vášho outfitu. Klobúk zo syntetickej rafie je vyhotovený vo viacerých farbách, pričom krémový vrch a čierny lem zostávajú pri všetkých rovnaké. Ručne robený unisex klobúk sa stane vaším neoddeliteľným priateľom počas slnečných dní.

Úpal odteraz nebude mať šancu a navyše, nemusíte premýšľať, aký účes si spravíte. Štýlový klobúk zo syntetickej rafie absolútne spĺňa filozofiu výrobcu Kbas. Všetky produkty poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Vďaka špičkovej európskej kvalite má tento hand made klobúk zo syntetickej rafie pre mužov i ženy dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek a produktov na pláž robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Klobúky
Gender:Unisex
Rozmery:57 - 59 cm
Materiál:Sušená slama/rafia

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...