2099 2799
Ušetríte až -25%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB085617TA

Rúže, malé zrkadielko, očné tiene, náušnice, prstene... prehrabujete sa v nich a uvažujete, kam to všetko dáte? Táto moderná, nežná a ručne robená dámska kozmetická taštička bude pre vás tou správnou voľbou. Kozmetická taštička na drobnosti má na sebe oranžový aztécky vzor a vďaka uzatváraniu na zips budú vaše cennosti vnútri chránené.  Štýlová taštička na drobnosti z plátna absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas.

Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Rozmery taštičky 25x3x17 cm sú zárukou dostatočného priestoru na všetky drobnosti, ktoré si potrebujete uložiť na jedno miesto. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kozmetická taštička z plátna dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Kozmetické tašky
Pohlavie:Žena
Pôvod:Španielsko
Rozmery:25*3*17 cm
Materiál:Platno

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...