1199 1399
Ušetríte až -14%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB156604AZ

Rúže, malé zrkadielko, očné tiene, náušnice, prstene - prehrabujete sa v nich a uvažujete, kam to všetko dáte? Táto moderná, nežná a ručne robená dámska kozmetická taštička bude pre vás tou správnou voľbou. Kozmetická taštička na drobnosti má na sebe modrý kvetinový vzor a vďaka uzatváraniu na zips budú vaše cennosti vnútri chránené.

Vďaka pokrytiu z nepremokavého materiálu je vhodná do každého počasia. Štýlová taštička na drobnosti z plátna a nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť.

Rozmery taštičky 25x5x16 cm sú zárukou dostatočného priestoru na všetky drobnosti, ktoré si potrebujete uložiť na jedno miesto. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kozmetická taštička z plátna a nepremokavého materiálu dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Kozmetické tašky
Gender:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery:25*5*16 cm
Materiál:PVC - Tvrdý termoplast

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...