15% ZĽAVA NA VŠETKO
SO ZĽAVOVÝM KÓDOM KBASZLAVA15
 
 
 
 
 
 
 
 
1999 2699
Ušetríte až -25%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB085622M

Chystáte sa na ples a potrebujete kabelku, ktorá sa výborne hodí k vašim šatám? Alebo si potrebujete len niekam odbehnúť, chytiť do ruky kabelku s kľúčmi, rúžom, peňaženkou a mobilom, no očakávate, že kabelka bude zároveň aj elegantná? Táto moderná a ručne robená dámska kabelka bude pre vás tou správnou voľbou.

Elegantná kabelka hnedej farby je listová a hodí sa na situácie, pri ktorých chcete vyzerať ako dáma. Keďže je nepremokavá, je veľmi praktická. Štýlová elegantná kabelka z nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť.

Kabelka má ozdobné lemovanie v podobe zlatých strapcov. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z nepremokavého materiálu dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Listové kabelky
Gender:Female
Pôvod:Španielsko
Materiál:PVC - Tvrdý termoplast

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...