4499 6299
Ušetríte až -28%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB222514M

Potrebujete elegantnú kabelku, ktorá sa výborne hodí k vašim šatám? Alebo len potrebujete niekam odbehnúť, vziať si do kabelky kľúče, mobil, rúž, no chcete pôsobiť elegantne? Táto moderná a ručne robená dámska elegantná kabelka bude pre vás tou správnou voľbou. Tejto hnedej, listovej kabelke totiž dážď neuškodí. Kovové ozdoby na jej povrchu dotvárajú punc luxusu.

Štýlová elegantná kabelka z nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Kabelka má retiazkové ramienko vhodné na prevesenie cez rameno.

Rozmery elegantnej kabelky 28x6x15 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z nepremokavého materiálu dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Listové kabelky
Pohlavie:Žena
Pôvod:Španielsko
Rozmery:28*6*15 cm
Materiál:PU - Nepremokavý materiál

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...