3499 5599
Ušetríte až -37%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB328606AZ

Hľadáte kabelku, ktorá vyzerá perfektne a zároveň bude praktická - do každého počasia? Táto moderná a ručne robená dámska kabelka cez rameno bude pre vás tou správnou voľbou. Dážď totiž tejto modrej, listovej kabelke vôbec neprekáža. Štýlová kabelka cez rameno z nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas.

Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Dĺžka modrých ramienok je vhodná na prevesenie cez rameno. Sú odopínateľné, takže môžete kabelku nosiť iba v ruke. Rozmery kabelky cez rameno 30x4x18 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou.

Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z nepremokavého materiálu dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Listové kabelky
Gender:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery:30*4*18 cm
Materiál:PU - Nepremokavý materiál

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...