15% ZĽAVA NA VŠETKO
SO ZĽAVOVÝM KÓDOM KBASZLAVA15
 
 
 
 
 
 
 
 
1899 2399
Ušetríte až -20%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB112610RP

Chystáte sa na ples a potrebujete kabelku, ktorá sa výborne hodí k vašim šatám? Alebo si potrebujete len niekam odbehnúť, chytiť do ruky kabelku s kľúčmi, rúžom, peňaženkou a mobilom, no očakávate, že kabelka bude zároveň aj elegantná? Táto moderná, nežná a ručne robená dámska kabelka cez rameno bude pre vás tou správnou voľbou.

Plesová kabelka ružovej farby je listová a hodí sa na slávnostné príležitosti. Štýlová plesová kabelka zo syntetickej rafie absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Kabelka má aj krátke ramienko, no stvorená je na nosenie v rukách.

Rozmery plesovej kabelky 30x4x20 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka zo syntetickej rafie dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Listové kabelky
Gender:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery:30*4*20 cm
Materiál:Sušená slama/rafia

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...