3199 5299
Ušetríte až -39%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB335613M

Hľadáte kvalitnú a nadčasovú pánsku tašku? Pánska taška Kbas bude pre vás tou správnou voľbou. Hnedá taška z eko kože a plátna absolútne spĺňa filozofiu výrobcu tašiek Kbas.

Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Taška má dlhý nastaviteľný popruh, ktorý si páni môžu prehodiť cez rameno. Upravený muž je sexi muž, preto si zaobstarajte tašku Kbas a dajte dámam najavo, že vám záleží na tom, ako vyzeráte.

Rozmery elegantnej tašky cez rameno sú zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každý muž bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto handmade taška dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu tašiek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Produkty sú vyrábané ručne z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe tašiek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Pánske tašky
Gender:Male
Pôvod:Španielsko
Rozmery:16*6*20 cm
Materiál:PU - Nepremokavý materiál

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...