4199 6899
Ušetríte až -39%
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom

Chystáte sa k vode či v lete do mesta a potrebujete tašku, do ktorej sa vám zmestí veľa vecí, bude mäkká, poddajná a zároveň aj štýlová? Táto moderná a ručne robená dámska plátená taška Kbas bude pre vás tou správnou voľbou. Krémovú plátenú tašku s nášivkou hviezdy vám bude každý závidieť. Štýlová taška z plátna absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Hnedé ramienka sú veľmi kvalitné, pretože sú kožené.

Rozmery plátenej tašky sú zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré aplikuje do takej podoby, aby spĺňali súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Plátené tašky
Pohlavie:Žena
Pôvod:Španielsko
Rozmery:42*4*40 cm
Materiál:Platno

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...