3699 4899
Ušetríte až -24%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB156608TA

Chystáte sa k vode či v lete do mesta a potrebujete tašku, do ktorej sa vám zmestí veľa vecí, bude mäkká, poddajná a zároveň aj štýlová? Táto moderná a ručne robená dámska plátená taška Kbas bude pre vás tou správnou voľbou.

Oranžovo-čiernu plátenú tašku s aztéckym vzorom vám bude každý závidieť. Štýlová taška absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Dĺžka čiernych ramienok je vhodná do ruky alebo na zavesenie na rameno.

Rozmery plátenej tašky sú zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto handmade kabelka z plátna dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Plátené tašky
Gender:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery:42*12*32 cm
Materiál:Platno

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...