4199 5599
Ušetríte až -25%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB320504

Chystáte sa k vode či do mesta a potrebujete tašku, do ktorej sa vám zmestí veľa vecí a zároveň bude aj štýlová? Dámska plátená taška Kbas bude pre vás tou správnou voľbou. Sivá taška s potlačou a s bielymi pruhmi je vhodná na každý deň. Štýlová taška z plátna absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť.

Dĺžka hnedých kožených ramienok je vhodná na zavesenie na rameno. Rozmery plátenej tašky sú zárukou dostatočného priestoru. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka z plátna dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Plátené tašky
Pohlavie:Žena
Pôvod:Španielsko
Rozmery:40*10*44 cm
Materiál:Platno

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...