3199 4199
Ušetríte až -23%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB156603TA

Idete si užiť slnko a vodu na pláž, a preto potrebujete tašku, do ktorej sa vám zmestí veľa vecí, a bude pekná a štýlová zároveň? Chcete byť pripravené na letné búrky a hľadáte nepremokavú tašku? Táto moderná a ručne robená dámska taška z plátna a nepremokavého materiálu bude pre vás tou správnou voľbou. Jej veľkosť a vzor sú absolútne dokonalé!

Aztécky vzor spolu s oranžovou farbou rozjasní každý váš deň. Štýlová plážová taška z plátna a nepremokavého materiálu absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Dĺžka pevných ramienok tiež s aztéckym vzorom je vhodná na prevesenie cez rameno.

Rozmery tašky z plátna a nepremokavého materiálu 52x19x38 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made tašky z plátna a nepremokavého materiálu dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Plážové tašky
Pohlavie:Žena
Pôvod:Španielsko
Rozmery:52*19*38 cm
Materiál:PVC - Tvrdý termoplast

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...