3299 4299
Ušetríte až -23%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB116612TA

Chystáte sa na pláž, obliekať sa do šortiek je zdĺhavé, no len v plavkách sa vám nechce chodiť? Počuli ste už o štýlovom módnom doplnku pareo? Táto plážová šatka je perfektný vynález. Dá sa uviazať na desiatky spôsobov, takže budete zakaždým vyzerať inak, čo podčiarkuje jej využiteľnosť a praktickosť. Ručne robené dámske pareo je oranžovej farby a na konci má aplikácie v podobe strapcov, ktoré sú teraz veľmi in.

Vyjdite z vody a zahaľte sa do tohto úžasného parea, ktoré je z vnútornej strany uterák a z vonkajšej vyzerá veľmi trendy. Štýlová plážová šatka pareo z bavlny absolútne spĺňa filozofiu výrobcu Kbas. Všetky produkty poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Vďaka bavlne je dámske pareo príjemné na dotyk, priedušné a má vysokú saciu schopnosť.

Rozmery plážovej šatky pareo 100x180 cm sú zárukou toho, že sa do neho zabalíte  celá. Vďaka špičkovej európskej kvalite má toto hand made pareo z bavlny dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek a produktov na pláž robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Šatky
Gender:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery:100*180 cm
Materiál:Bavlna

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...