3499 6299
Ušetríte až -44%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB272601BE

Chladní dni už prišli a vy sa trasiete od zimy? Nemusíte sa báť, máme pre vás moderný a ručne robený set šálu a čapice z bavlny. Tento béžový set je huňatý, zahreje vás a keďže sú z rovnakej farby aj látky, budete vyzerať krásne zladene. Béžový set najviac pristane čiernovláskam.

Štýlový šál a čapica absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Bavlna je veľmi obľúbený materiál práve preto, lebo je pre našu pokožku príjemná. Je to vzdušný a prírodný materiál.

Rozmery praktického setu sú univerzálne, takže vám zaručene padne ako uliaty. Vďaka špičkovej európskej kvalite má tento hand made set šálu a čapice dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov. Dajte zime zbohom!

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Šály
Gender:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery:UNI
Materiál:Bavlna

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...