2599 3799
Ušetríte až -31%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB308610M

Zišla by sa vám originálna letná taška? Očakávate, že bude aj praktická a trendy? Táto moderná a ručne robená dámska taška zo syntetickej rafie Kbas bude pre vás tou správnou voľbou. Spodok tašky je prírodnej a vrch hnedej farby.

Štýlová dámska taška absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Čierne rúčky sú dostatočne dlhé aj na prevesenie cez rameno.

Rozmery tašky sú zárukou dostatočného priestoru na všetko, čo potrebujete nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made taška dlhú životnosť a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Plátené tašky
Gender:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery:46*18*32 cm
Materiál:Sušená slama/rafia

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...