2799 3799
Ušetríte až -26%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB215603

Hľadáte kabelku, ktorá sa výborne hodí k vašim šatám? Alebo si potrebujete len niekam odbehnúť, prehodiť kabelku cez rameno s kľúčmi, rúžom, peňaženkou a mobilom, no očakávate, že kabelka bude zároveň aj štýlová? Táto moderná a ručne robená dámska kabelka cez rameno bude pre vás tou správnou voľbou. Veľká kabelka čierno-bielej farby sa zíde na každú príležitosť.

Ozvláštňuje ju aj čierna aplikácia v podobe strapcov. Štýlová kabelka cez rameno zo syntetickej rafie absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Dĺžka čiernych ramienok je vhodná na prevesenie cez rameno alebo cez kríž tela a ich praktickosť umocňuje aj to, že sú odopínateľné.

Rozmery kabelky cez rameno 35x16x35 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka zo syntetickej rafie dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Batohy
Gender:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery:35*16*35 cm
Materiál:Sušená slama/rafia

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...